گروه فنی مهندسی دیده بان میهن به مدیریت عباس داودی در سال 1389 موفق به ثبت سه اختراع (بیشتر) و عضویت در بنیاد نخبگان بهارستان گردید .

مدیریت گروه فنی مهندسی دیده بان میهن جهت به ثمر رساندن اختراعات و ایدها بدنبال راهکارهایی مناسب بوده تا بدین طریق در پیشرفت کشور سهیم باشد در این مسیر با مشاهده و بررسی مشکلات بخش های تولیدی وصنعتی از قبیل سرقت،کم کاری پرسنل،راندمان پایین کاری و... به این موضوع پی برده که در صورت نصب دقیق و اصولی سیستم های امنیتی و دوربین مداربسته در واحدهای تولیدی علاوه بر کاهش این مشکلات باعث افزایش بهره وری و راندمان کاری شرکت های فوق می گردد. با توجه به اهمیت موضوع و احساس مسئولیت،طی یک دوره آموزش حرفه ای در یکی از شرکت های فعال و با سابقه در حوزه سیستم های امنیتی و دوربین مداربسته گروه فنی مهندسی دیده بان میهن را با هدف اصلاح روشهای نصب و حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی تاسیس نمودیم .


باورها و ارزش های گروه فنی مهندسی دیده بان میهن۱- کیفیت و دوام سیستم های امنیتی و دوربین مداربسته برپیشرفت و بقای واحدهای تولید تاثیر گذار است
۲- هرابتکار و خلاقیتی در حوزه سیستم های امنیتی و دوربین مداربسته که با امنیت وآرامش همه افراد جامعه در ارتباط است فوایدی بالاتر از هزار اختراع برای جامعه خواهد داشت.
۳- قيمت نقش کليدي در فروش دارد گروه فني مهندسي دیده بان میهن کيفيت و دوام را هرگز فداي فروش بيشتر نمي کند و با تحقيق و پژوهش تلاش مي کند با قيمتي مناسب خدماتي با کيفيت را تقديم مشتريان گرامي نمايد.
۴- گروه فني مهندسي دیده بان میهن به جاي گريز از هزينه هاي گارانتي آن را فرصتي مغتنم براي شناسايي نواقص و اصلاح آن در پروژه هاي آتي خود مي داند .